Najbardziej wyróżniający się styl, czyli zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Szukając zaproszeń ślubnych przyszła Para Młoda może poczuć się nieco przytłoczona różnorodnością wzorów i kolorów. Najlepiej jest wybrać coś, co się wyróżnia, a zarazem oddaje najlepiej osobowość narzeczonych.

Które zaproszenia się wyróżniają?

Dość nowatorskim, a zarazem bardzo ciekawym pomysłem, są obecnie zaproszenia maksymalnie spersonalizowane. Wszystkie pary, które szukają kreatywnych rozwiązań, powinny zdecydować się na piękne ślubne zdjęcie w zaproszeniu. Można je samodzielnie zaprojektować i wybrać wszystkie elementy dekoracji. Są one niebanalne i pozwalają na zapraszanie gości w bardzo osobisty sposób. Takie zaproszenia zawierają oczywiście dokładną datę ślubu i inne ważne informacje, które zazwyczaj mieszczą się na jednej, wewnętrznej stronie. Całość wygląda bardzo elegancko.

Dodatkowe informacje

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem najczęściej drukowane jest na wysokiej jakości papierze, który ma gramaturę 250g/m2, albo 300g/m2. Zdjęcie zazwyczaj znajduje się na pierwszej stronie rozkładanej karty, a w środku zawarte są informacje o miejscu ślubu. Przyszła Para Młoda może wybrać czcionkę, kolorystykę, czy rodzaje i kolory drobnych dekoracji (np. wstążek, którymi przewiązuje się tekturki).