Oryginalne zaproszenia ślubne – wykonajcie je sami!

oryginalne zaproszenie ślubne

Oferta firm produkujących zaproszenia jest bogata, jeśli jednak nie możecie znaleźć trafić na odpowiedni wzór, lub po prostu macie ochotę na oryginalne zaproszenia ślubne w tym stylu, możecie śmiało spróbować wykonać je samodzielnie! Ręcznie robione zaproszenia z pewnością rozczulą gości i zostaną na długo zapamiętane.

Co będzie potrzebne?

Do samodzielnego wykonania zaproszeń potrzebny będzie ozdobny papier wizytówkowy, który można nabyć w każdym sklepie papierniczym. Przydadzą się również wszelkie ozdoby – wstążki, sznurki, cekiny, naklejki, wszystko wedle Waszych upodobań. Warto nabyć również koperty, w których umieścicie Wasze zaproszenia, aby od początku określić ich wymiary i nie mieć problemów ze znalezieniem kopert o odpowiednim rozmiarze.

Czy samodzielne wykonanie zaproszeń jest trudne?

Jeśli macie dwie lewe ręce i słomiany zapał, lepiej nie zabierać się za samodzielne tworzenie zaproszeń ślubnych. Nie wymaga to wielkich umiejętności, przy mniej skomplikowanych projektach wystarczy równe przycięcie papieru i sklejenie elementów ze sobą, jednak niewątpliwie wymaga to dużych nakładów czasu i cierpliwości.

Skąd czerpać inspirację?

Projekt możecie stworzyć sami, ale jeśli nie macie pomysłu, w internecie znajdziecie mnóstwo inspiracji. Wiele z nich znajduje się na portalach takich jak stylowi, pinterest, czy zszywka.