Oryginalne zaproszenia w starym stylu

Gdy planujemy ślub, ważny jest wybór odpowiedniej sali weselnej, cateringu, zespołu, czy też zaproszenia na ślub. Zaproszenie powinno nie tylko informować o ślubie, ale także winno mieć odpowiedni klimat.

Kiedy wręczać?

Dobrym terminem na wysłanie zaproszenia są trzy miesiące przed uroczystością. Najpóźniej można to zrobić trzy tygodnie przed ślubem, jednak może to być już za późno dla niektórych gości.

Najczęściej wręczane są osobiście. Jednak gdy nasza rodzina mieszka daleko, to można zaproszenie wysłać pocztą.

Gdzie kupić?

Zaproszenia ślubne możemy zakupić w sklepie stacjonarnym lub na stronach internetowych. Dostępne mamy najróżniejsze wzory bilecików, na przykład zaproszenia ślubne vintage: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/vintage. Świetnie podkreślają one retro styl.

zaproszenie na ślub w stylu vintage

Ważny jest pomysł

Pomysłów na takie zaproszenia jest bardzo dużo. Może to być na przykład zaproszenie dla par kochających podróże i góry. To bilecik znajdujący się na dwóch kartkach z motywem górskich szczytów oraz porastających ich lasem z błękitnym niebem w tle. Posiada ono odręcznie pisane imiona Młodej Pary, a także malutkie rysunki namiotu, rzeki, łodzi oraz innych elementów, które kojarzą się z romantycznymi górskimi wędrówkami.

Podsumowanie

Nad wyborem właściwego dla nas zaproszenia ślubnego w stylu vintage trzeba pomyśleć wcześniej. Motywów jest bardzo dużo, dlatego trudno zdecydować się na taki, który stylem będzie przypominał naszą uroczystość. Gdy to już zrobimy, goście, którzy otrzymają taką papeterię ślubną, nie będą mogli oderwać od niej wzroku.