Zawieszki na alkohol ślubny – czy warto?

Czy zawieszki na alkohol ślubny na weselu są potrzebne? Wesele to na pewno uroczystość, którą pamięta się całe życie. Dlatego większość młodych par w tym przypadku nie oszczędza. Dekoracje ślubne oczywiście również są bardzo ważne, bo stanowią doskonałe uzupełnienie wystroju sali. Do niedawna jednak zamiast zawieszek stosowano etykiety na wódkę, ale one powoli wychodzą już  mody.

Dlaczego zawieszki na wesele?

Wiele osób pamięta jeszcze czasy etykiet, ale wypierają je obecnie z powodzeniem zawieszki. Przede wszystkim są one bardziej estetyczne. Ozdabiają butelkę z alkoholem, a przy tym są widoczną ozdobą stołu. Poza tym świetnie podkreślają charakter uroczystości. Butelki bez ozdoby nie prezentują się bowiem zbyt estetycznie. Poza tym zawieszki są również stosunkowo tanie, przynajmniej w porównaniu z efektem jaki dają.

zawieszka

Jakie zawieszki wybrać?

Oczywiście wybór nie jest wcale taki prosty jak się z pozoru wydaje. Oferta na rynku jest naprawdę bardzo szeroka i to nie tylko pod względem kolorystycznym. Wybór jest w dużej mierze kwestią gustu, ale najlepiej jest jeśli zawieszki komponują się z wystrojem całej sali weselnej. Okazuje się, że dobrze dobrane doskonale podkreślają aranżację sali.