Wystrój sali weselnej

Ślub i wesele to ważna uroczystość w życiu młodych ludzi. Poza pięknymi strojami, smacznym jedzeniem i dobrą zabawą ważny jest wystrój sali weselnej. Wśród żywych kwiatów i świec królują balony o różnych kształtach.

Piękny wystrój sali weselnej

Choć może wydać się to dziwne to wystrój sali weselnej także ma wpływ na atmosferę tego ważnego dnia. Ładna i spójna dekoracja pozwoli przygotować efektowne kompozycje, które zachwycą nawet najbardziej wymagających gości.

Tworząc dekoracje na salach balowych wśród głównych elementów ozdobnych królują balony dedykowane weselom. Nic w tym dziwnego są one symbolem dobrej zabawy i dziecięcej beztroski, ponadto ich cena nie jest wygórowana, a efekt robi wrażenie.

Można je wykorzystać jak tylko Para Młoda zapragnie, ilość wzorów, kolorów i rozmiarów pozwoli stworzyć delikatną, weselną kompozycję lub coś efektownego o niestandardowych kolorach.

Ten lateksowy lub foliowy element dekoracji ładnie wygląda na sali weselnej, może służyć jako dekoracja samochodu lub posesji Panny Młodej oraz można go użyć jako dodatek do sesji plenerowej.

Hit czy kit — czy balony nadal są popularnym elementem dekoracji?

Dla wielu osób balony mogą wydawać się przestarzałym elementem wystroju. Często mogą się kojarzyć z potańcówkami w remizach, w których uczestniczyli nasi rodzice i dziadkowie. Kiedyś balony były jedynym dostępnym elementem wystroju, były wszędzie i mogły się już znudzić stałym bywalcom takich imprez.

Mimo wszystko teraz także można wykorzystać balony jako nietuzinkowy wystrój sali weselnej. W ofercie występują balony w różnej kolorystyce, przyszli małżonkowie mogą wybrać odpowiednie baloniki pod względem swoich upodobań i koloru przewodniego na weselu. Dostępne są popularne już od dawna balony lateksowe i foliowe, które mają różne kształty takie jak: serce, panna młoda, pan młody czy samochód ślubny.

Nietuzinkowe balony na wesele

Balony można wypełnić helem lub powietrzem, te pierwsze będą się utrzymywać w powietrzu, dlatego warto przygotować do nich obciążniki. Ciekawym dodatkiem do wystroju sali, który można potem wykorzystać do sesji ślubnej są duże balony. Balony o średnicy 30 cm w kolorze białym z napisami, Mąż, Żona mogą zdobić ściankę za Państwem Młodym.

Foliowe balony w kształcił panny młodej i pana młodego to również ciekawy pomysł na dekorację, można dodać również balon z podobizną samochodu, czy dwóch obrączek. To tylko niektóre z pomysłów na niestandardowe balony.

Kompozycje balonowe

Balony można wykorzystać tworząc piękne kompozycje weselne. Ścianka w kolorze przewodnim z dodatkiem białych i kolorowych balonów będzie świetnym tłem na zdjęcia weselne.

Łącząc balony za pomocą specjalnej taśmy można stworzyć długie girlandy. Można je zawiesić nad drzwiami wejściowymi lub w głównym miejscu sali weselnej.

Balony na wesele można wykorzystać również do wypełnienia „gift boxu” dla nowożeńców. Wielkie pudło otwierane przez Parę Młodą, z którego wylatuje wiele balonów robi wrazenie na najmniejszych i tych trochę starszych.

Pomysłów na wykorzystanie balonów jest wiele, wystarczy ciekawy pomysł, kreatywność i trochę cierpliwości.