Booby tape i jej zalety

Z każdym rokiem booby tape zdobywa sobie coraz szersze grono zwolenniczek. Panie bowiem doceniają korzyści, jakie płyną z zastosowania tej taśmy zamiast tradycyjnych biustonoszy. Oczywiście pierwsze jej użycie może sprawiać pewne problemy, jednakże kolejne naklejanie taśmy z pewnością przyjdzie o wiele łatwiej.

Kto stosuje booby tape?

Taśma booby tape jest przeznaczona do stosowania przez wszystkie panie. Rozmiar biustu, wiek kobiety czy jej sylwetka nie mają tutaj żadnego znaczenia. Wykonana z bawełny taśma z warstwą kleju umożliwia właściwe podtrzymanie i wymodelowanie biustu dzięki wielu możliwościom jej zastosowania. Z pewnością taśma jest doskonałym wyborem w sytuacji, gdy kobiety decydują się na bardziej odkryte kreacje i w związku z tym mają problem z dopasowaniem właściwego biustonosza. Szczególnie panie o bardziej obfitym biuście doceniają jej zalety, bowiem często nie są w stanie założyć wybranej kreacji bez elementu podtrzymującego biust.

Różne możliwości zastosowania

Taśma do biustu (https://www.gorteks.com.pl/product-pol-1803-Tasma-do-oklejania-biustu-BOOBY-TAPE.html) może być przyklejana na wiele różnych sposobów. dla kobiet z mniejszymi piersiami wystarczające mogą być niewielkie paski przyklejone pionowo, podnoszące biust. Jednak w przypadku większego rozmiaru piersi niezbędne może być zastosowanie innego sposobu naklejania, na przykład dokoła biustu, aby lepiej go podtrzymać. Wysokiej jakości klej doskonale utrzymuje taśmę na miejscu, a po jej zdjęciu nie pozostawia śladów.